Виробництво відкритих і двостулкових ворітНаше підприємство виробляє відкатні та розпашні двостулкові ворота. Матеріал виробів - профільна оцинкована труба власного виробництва.
Випускається дві серії воріт. Серія Premium line з горизонтальним заповненням і Premium vertical з вертикальним заповненням. Заповнення виконується з високоякісної профільної оцинкованої труби перетином 80 * 20 * 1,0 мм.
Готовий виріб забарвлюється порошковою фарбою в стандартні кольори по RAL або в колір за вибором замовника (покупця). За бажанням споживача відкатні та розпашні ворота комплектуються автоматикою відкривання. Гарантія на готові вироби 10 років на конструкцію і 5 років на лакофарбове покриття. Вибір виду воріт залежить від смаків покупця і можливості установки - наявність достатнього місця для відкривання воріт і місця для розкриття стулок орних воріт. номенклатура випускаються воріт передбачає стандартні розміри:
- забезпечення перекриття проїздів 3м; 3,5м; 4м; 4,5 м; 5 м. Для закриття проїздів інших розмірів необхідно індивідуальне виготовлення.
- передбачений випуск виробів різної висоти. Конкретну висоту кожної моделі можна подивитися в картках товару.
Наші ворота мають актуальний сучасний дизайн відповідний вишуканому смаку покупця і сучасним архітектурним рішенням. Ворота з горизонтальним заповненням виробники часто називають РАНЧО, горизонтальними воротами, панельними воротами, воротами з паркану, стиль сучасний Модерн, Урбан або ЛОФТ.
Ворота можуть бути встановлені на кам'яні або металеві стовпи огорожі.

ПОЗВОНИТЕ НАМ