Виробництво відкритих відкатних і двостулкових розпашних воріт  На сайті неповна інформація про нашу продукцію.

  Пропонуємо зателефонувати за тел. номером
  +38 099 533 1232

  або заповнити форму (ім'я, телефон) та наші співробітники з Вами зв'яжуться у найкоротший час)
  Наше підприємство виробляє відкатні та розпашні двостулкові ворота. Матеріал виробів - профільна оцинкована труба власного виробництва.Відкатні двостулковий ворота від виробника. Випускається дві серії воріт. Серія Premium line з горизонтальним заповненням і Premium vertical з вертикальним заповненням. Заповнення виконується з високоякісної профільної оцинкованої труби перетином 80 * 20 * 1,0 мм. Та/або 60*20*1,0. Також можна виготовити виріб з заповненням типа «жалюзі» (з профільної труби, яка має форму перетину РОМБ)
  Готовий виріб забарвлюється оздоблюється порошковою фарбою в стандартні кольори по RAL або в колір за вибором замовника (покупця). За бажанням споживача відкатні та розпашні ворота комплектуються автоматикою відкривання. Гарантія на конструкцію та лакофарбове покриття 5 років на. Вибір виду воріт залежить від смаків покупця і можливості установки - наявність достатнього місця для відкривання воріт і місця для розкриття стулок орних воріт. Номенклатура виробів випускаютьс містить варіанти воріт стандартних розмірів для забезпечення перекриття проїздів 3м; 3,5м; 4м; 4,5 м; 5 м. Для закриття проїздів інших розмірів необхідно індивідуальне виготовлення.
  - передбачений випуск виробів різної висоти. Конкретну висоту кожної моделі можна подивитися в картках товару. Наші ворота мають актуальний сучасний дизайн відповідний вишуканому смаку покупця і сучасним архітектурним рішенням. Ворота з горизонтальним заповненням виробники часто називають РАНЧО, горизонтальними воротами, панельними воротами, воротами з паркану, стиль сучасний Модерн, Урбан або ЛОФТ. Ворота можуть бути встановлені на кам'яні або металеві стовпи огорожі.

  Вартість відкатних двостулкових воріт


  Більшість людей переконані, що двостулкові ворота є двома окремими секціями, то і ціна виготовлення та установки буде набагато перевищувати монтаж одностулкові варіанта. Але це помилкове переконання,сума площ обох частин воріт для певного отвору дорівнює площі одностулкової конструкції, таким чином збільшення обсягів матеріалу для виготовлення буде незначною. Основна відмінність в ціні полягає в додатковій системі автоматики, але різниця все одно буде сприйнятою.
  Вся довжина рейок двох комплектів для воріт буде така, як для одностулкового варіанту. І замести Замість 1 потужного двигуна встановлюється 2 мотора меншої потужності.
  Бажаєте купити двостулкові розсувні ворота, ви звернулися за адресою. У випадку, якщо відсутнє місце для відсування стулок воріт можна розглянути варіант двостулкових розсувних автоматичних воріт. Наші фахівці з радістю проконсультують вас по продукту і підрахують вартість. Консультанти виробництва дадуть відповідь на всі ваші запитання.
  Придбати відкатні двостулкові ворота можна в точках продажів:
  м. Бориспіль, вул. Запорізька, 26, тел. (050) 446-56-33;

  Contact me
  sms
  phone
  viber
  Call Now ButtonСall us