Т-труба для виробництва воріт  На сайті неповна інформація про нашу продукцію.

  Пропонуємо зателефонувати за тел. номери
  +38 050 446 5633, +38 050 446 5628, +38 099 533 1232, +38 067 978 2977

  або заповнити форму (ім'я, телефон) та наші співробітники з Вами зв'яжуться у найкоротший час)  Т-труба для виробництва воріт є чудовим варіантом, якщо вам потрібно зробити каркас для конструкції автоматизованих воріт відкатного типу. Т- подібна труба - це відмінний спосіб зробити каркас і обшити його профнастилом. Т-труба що це таке? Трохи про це.

  Що таке Т-труба?


  Т-труба вийшла на ринок порівняно недавно. Створили його для спрощення виробництва воріт, при цьому не знижуючи їх якість. Т-труба виробляється з високоякісного металу, завдяки чому вироби міцні і стійкі. Використовувати Т-трубу можна для виробництва як стулки воріт (відкатних), так само хвіртки і паркани. А термін виготовлення скоротився майже в 3 рази.
  Розглянемо кілька прикладів виробництва каркаса.
  Варіант №1
  Каркас виготовляється з труби з розміром 60х40, із застосуванням методу зварювання, труба закуповується на металобазі. Трубу 30х20 приварюють посередині звареного профілю, для того, щоб з'єднати матеріал стулки обшивки конструкції, яку отримали.
  Переваги даного методу:
  -невисокі ціни
  -швидке виробництво
  Виріант№2 Ворота з Т-труби
  Цей різновид профілю являє собою розмір 60х40 і 30х20, які прокатані в одному профілі. У варіанті з використанням т образної труби Ви отримаєте такі переваги:
  - немає іржі, окалини
  - скорочується час на зварювання
  - також немає іржі на стиках вироби
  - нема потреби в обробці герметиком.
  Т подібна труба сталева має високу жорсткість і при цьому маленька вага каркаса воріт, що в свою чергу дає можливість виробляти ворота без використання діагоналей жорсткості.
  Т труба для воріт ви можете замовити у виробника оцинкованої сталі VHH, звернувшись до наших менеджерів. Т-труба може мати назви: Т-профіль, труба для воріт, ворітний профіль. Для придбання звертатися Відділ продажів труб

  Call Now ButtonСall us 
  Contact me
  sms
  phone
  viber