Т-профіль для виробництва воріт


Т-профіль для виробництва воріт є чудовим варіантом, якщо вам потрібно зробити каркас для конструкції автоматизованих воріт відкатного типу. Т- подібний профіль - це відмінний спосіб зробити каркас і обшити його профнастилом. Т-профіль що це таке? Трохи про це.

Що таке Т-профіль?


Т-профіль вийшов на ринок порівняно недавно. Створили його для спрощення виробництва воріт, при цьому не знижуючи їх якість. Т-профіль виробляється з високоякісного металу, завдяки чому вироби міцні і стійкі. Використовувати Т-профіль можна для виробництва як стулки воріт (відкатних), так само хвіртки і паркани. А термін виготовлення скоротився майже в 3 рази.
Розглянемо кілька прикладів виробництва каркаса.
Варіант №1
Каркас виготовляється з труби з розміром 60х40, із застосуванням методу зварювання, труба закуповується на металобазі. Трубу 30х20 приварюють посередині звареного профілю, для того, щоб з'єднати матеріал стулки обшивки конструкції, яку отримали.
Переваги даного методу:
-невисокі ціни
-швидке виробництво
Виріант№2 Ворота з Т-профілю
Цей різновид профілю являє собою розмір 60х40 і 30х20, які прокатані в одному профілі. У варіанті з використанням т образного профілю Ви отримаєте такі переваги:
- немає іржі, окалини
- скорочується час на зварювання
- також немає іржі на стиках вироби
- нема потреби в обробці герметиком.
Т подібний профіль сталевий має високу жорсткість і при цьому маленька вага каркаса воріт, що в свою чергу дає можливість виробляти ворота без використання діагоналей жорсткості.
Т профіль для воріт ви можете замовити у виробника оцинкованої сталі VHH, звернувшись до наших менеджерів.

ПОЗВОНИТЕ НАМ