Т-труба для виробництва воріт    На сайті неповна інформація про нашу продукцію.

    Пропонуємо зателефонувати за тел. номером
    +38 099 533 1232

    або заповнити форму (ім'я, телефон) та наші співробітники з Вами зв'яжуться у найкоротший час)    Т-труба для виробництва воріт є чудовим варіантом, якщо вам потрібно зробити каркас для конструкції автоматизованих воріт відкатного типу. Т- подібна труба - це відмінний спосіб зробити каркас і обшити його профнастилом. Т-труба що це таке? Трохи про це.

    Що таке Т-труба?


    Т-труба вийшла на ринок порівняно недавно. Створили його для спрощення виробництва воріт, при цьому не знижуючи їх якість. Т-труба виробляється з високоякісного металу, завдяки чому вироби міцні і стійкі. Використовувати Т-трубу можна для виробництва як стулки воріт (відкатних), так само хвіртки і паркани. А термін виготовлення скоротився майже в 3 рази.
    Розглянемо кілька прикладів виробництва каркаса.
    Варіант №1
    Каркас виготовляється з труби з розміром 60х40, із застосуванням методу зварювання, труба закуповується на металобазі. Трубу 30х20 приварюють посередині звареного профілю, для того, щоб з'єднати матеріал стулки обшивки конструкції, яку отримали.
    Переваги даного методу:
    -невисокі ціни
    -швидке виробництво
    Виріант№2 Ворота з Т-труби
    Цей різновид профілю являє собою розмір 60х40 і 30х20, які прокатані в одному профілі. У варіанті з використанням т образної труби Ви отримаєте такі переваги:
    - немає іржі, окалини
    - скорочується час на зварювання
    - також немає іржі на стиках вироби
    - нема потреби в обробці герметиком.
    Т подібна труба сталева має високу жорсткість і при цьому маленька вага каркаса воріт, що в свою чергу дає можливість виробляти ворота без використання діагоналей жорсткості.
    Т труба для воріт ви можете замовити у виробника оцинкованої сталі VHH, звернувшись до наших менеджерів. Т-труба може мати назви: Т-профіль, труба для воріт, ворітний профіль. Для придбання звертатися Відділ продажів труб

    Contact me
    sms
    phone
    viber
    Call Now ButtonСall us