Стовпи та комплектація  На сайті неповна інформація про нашу продукцію.

  Пропонуємо зателефонувати за тел. номером
  +38 099 533 1232

  або заповнити форму (ім'я, телефон) та наші співробітники з Вами зв'яжуться у найкоротший час)
  Для якісного і швидкого монтажу виробів необхідна наявність продуманої системи кріплення. Для цього ми надаємо всі необхідні елементи - куточки, гвинти, шайби, петлі і т.п. Наші хвіртки, секції та прольоти огорожі мають встановлені заклепочні гайки, прорізані отвори, приварені бобишки для монтажу конструкцій, замків. Додатково ми надаємо вибір замків, ручок, систем автоматики для відкриття і закриття воріт (хвірток), комплекти фурнітури, електрозащіпки. Стовпи з оцинкованої труби мають великий стік експлуатації.
  Стовпи для кріплення елементів огорожі (секції паркану, хвіртки, ворота) виготовляються з високоякісної профільної оцинкованої труби (матеріал Ст3пс). Товщина стінки стовпів застосовується виходячи з ваги конструкції, для кріплення якої вона призначена. Стовпи з оцинкованої труби відмінно підійдуть для вашої огорожі.
  У нас можна придбати готові багатофункціональні стовпи для кріплення огорож, хвірток, воріт і полімерні заглушки до них. Вибір стовпів залежить від висоти виробів для кріплення, яких вони призначені. Всі стовпи, також, мають встановлені кріплення для системи огорожі, виконані з профільної оцинкованої труби і пофарбовані порошковою фарбою в обраний замовником колір.
  Стовпи для установки на фундамент мають фланець для кріплення на анкера. Також на стовпах встановлені оцинковані заклепочні гайки для кріплення елементів огорожі. Установка і монтаж стовпів може бути проведений як самостійно, так і підрядною організацією. Для уникнення складнощів з монтажем, виготовлення елементів огорожі за індивідуальними замовленнями (це може привести до подорожчання конструкції) необхідно спланувати всі етапи будівництва. На вимогу замовника можуть бути виготовлені ескізи. Модельний ряд стандартних елементів систем огорожі виробництва ВШШ-груп дозволяє
  Придбати стовпи з оцинкованої труби можна в точках продажів:
  м. Бориспіль, вул. Запорізька, 26, тел. (050) 446-56-33;

  Contact me
  sms
  phone
  viber
  Call Now ButtonСall us