Оцинкований штрипс  На сайті неповна інформація про нашу продукцію.

  Пропонуємо зателефонувати за тел. номером
  +38 099 533 1232

  або заповнити форму (ім'я, телефон) та наші співробітники з Вами зв'яжуться у найкоротший час)  Компанія VHH пропонує оцинкований штрипс з параметрами:
  Товщина - від 0,2 до 2,4
  Ширина до 360мм


  Постійно на складі штрипс шириною:
  67 мм, 72 мм, 117 мм, 119 мм, 121 мм, 305 мм, 351 мм, 357 мм.
  Під замовлення - ширина від 30 мм до 357 мм.


  Що таке штрипс?  Штрипс - термін взяв свою назву від англійського слова strip, переклад якого означає "стрічка". Таку назву виріб отримало через свого виду стрічки, яка являє собою смугу металу. Оцинкована стрічка виступає додатковим матеріалом конструкцій і має товщину що не перевищує 4 мм. Штрипс оцинкований створюється зі сталі, яка відрізняється своєю еластичністю, містять вуглець не вище 0,25% (низьковуглецеві). Властивість пластичності дозволяють впливати на сталь низькотемпературними деформаціями без ризику виникнення тріщини, відколу і т.д. Досягається завдяки правильному перерозподілу перенапруг.
  Особливості виробництва штрипса
  Власне сам процес створення штрипс оцинкований досить простий, але в свою чергу унікальний. Процес виробництва досить захоплююча дію. Компанії які виробляють вони керуються наступною схемою:
  • проводиться закріплення рулону оцинкованої сталі або лист тонкої сталі
  • задається певну відстань для дискового типу різання і виконується автоматично подача сталі
  • штрипси металеві, які розрізані на смуги, змотуються в рулони, чи додатково нарізаються на потрібну довжину заготовки.
  • Перевага і властивості штрипса покритого шаром цинку
  Характеристики технічного стану штріпса оцинкованого майже не відрізняються від початкового стану рулонного металопрокату:
  • підвищена стійкість до різних видів корозії, так само до електромеханічної, завдяки нанесенню шару цинку
  • збільшена надійність від розривів, стійкість до стирання
  • відмінна візуально, поверхня без нерівностей
  Компанія VHH group пропонує купи штрипс оцинкований різних параметрів. Наша компанія виробляє штрипс який безмежно застосовується в створенні тиках продуктів як повітроводи, упаковка різних матеріалів, а також і інших виробах. Для забезпечення безпечного перевезення вантажів які необхідно захистити від зовнішніх факторів впливу використовується штрипси металеві. Також ви можете купити трубу профільну оцинковану від виробника!
  Contact me
  sms
  phone
  viber
  Call Now ButtonСall us