Профнастил оцинкований  На сайті неповна інформація про нашу продукцію.

  Пропонуємо зателефонувати за тел. номером
  +38 099 533 1232

  або заповнити форму (ім'я, телефон) та наші співробітники з Вами зв'яжуться у найкоротший час)
  Профнастил оцинкований виготовляється з листової рулонної сталі і утворює цілу групу виробів. Саме сталь покрита цинковим шаром є продуктом для прокатки профнастилу, виготовлення відбувається так що метал переносить механічну обробку і наноситься шар цинку. В Україні має дуже великий попит в будівництві саме профільований оцинкований лист. Його підвищена популярність обумовлена високими показниками експлуатації та економічністю.
  У разі якщо Ви починаєте будівництво, потрібно вивчити будівельний ринок або звернутися за допомогою до фахівців. Профнастил в Києві оцинкований в руках досвідченого майстра, один з улюблених матеріалів.
  Профнастил оцинкований сфери його застосування
  Профільний лист активно використовується майже в будь-яких типах споруд та будівлях. Його застосовують в будівництві приватних будинків, дач, для будівель виробничого призначення, складських приміщень, ангарів, різних підприємств сільгосп спрямованості, виробництво парканів, огорож, навісів і т.д.
  Використовувати профнастил оцинкований розумно в випадках:
  • Пристрій не знімною опалубки, коли заливається фундамент, робота стане більш легкою завдяки застосуванню профнастилу.
  • Спорудження огорожі - на тимчасовій основі і постійною. Забір виготовлений з профнастилу здебільшого монтується по колу будівельного майданчика, також для її захисту. Профнастил високої якості можна застосують і в будівництві забору на постійно, так як термін експлуатації до 20 років
  • Будівництво ларьків, приміщень для гаражів, різних навісних споруд з профнастилу з цинковим покриттям.
  • внутрішньої, зовнішньої оброблення стін
  • Покриття даху будівлі великого розміру
  • В ході будівельного процесу каркасної монолітної виготовлення використовується в створенні, підміні перекривають плит. Профнастил оцинкований забороняється фарбуватися стандартними барвистими продуктами. Для довговічних споруд потрібно брати до уваги дану особливість.

  Різновиди оцинкованого профнастилу
  Стіновий профнастил (профнастил оцинкований для забору) Лист для обшивки височиною хвилі від 8 до 21мм. використовується в вертикальних споруд. Дана розмірна норма визначена тим, що залишається більш великі корисний лист при не значною хвилі профілювання, так само жорсткість в ході складання вертикальної немає визначає параметром.
  Покрівельний профнастил (оцинкований профнастил для даху) Даний профнастил використовується в похилих, горизонтальних поверхонь. Лист з великою хвилею зверху 20 мм необхідний для даху. Чим більше кут нахилу покрівлі тим менше височина хвилі використовуватися в практиці. Так само і навпаки при рівній даху використовують профнастил з хвилею понад 45мм, але з огляду на рівень опадів на місцевості де встановлюється, структура покрівлі хвиля може бути від 75мм висотою.
  Несучий профнастил (оцинкований) Завдяки тому що профлист з нанесеним цинком має властиву виробу твердість, також несуча здатність листа, але використовувався тільки для створення перекриттів. Але сюди не відносяться будь - які естетичні характеристики і міцність до корозії. Для досягнення цієї мети необхідно використовувати гофролист з височина хвилі від 75мм.

  Contact me
  sms
  phone
  viber
  Call Now ButtonСall us