Труба Профільна оцинкована  На сайті неповна інформація про нашу продукцію.

  Пропонуємо зателефонувати за тел. номером
  +38 099 533 1232

  або заповнити форму (ім'я, телефон) та наші співробітники з Вами зв'яжуться у найкоротший час)  Труби оцинковані профільні сталеві можуть застосовуватися для виготовлення стовпів огорож, металоконструкцій, конструкцій майстерень, гаражів, МАФ, малоповерхового житлового будівництва, навісів і т.п.. Оцинковані (гальванізовані) профільні труби мають захист від корозії та відмінний зовнішній вигляд. Оцинковані труби відрізняються своєю надійністю, стійкістю до корозії, більшим терміном експлуатації. Сталеві оцинковані труби виготовляються згідно з нормативними документами виробника із сертифікованих матеріалів (сталі). Виробник оцинкованої холоднокатаної сталі ВШШ ГРУП (VHH GROUP) на ваше замовлення виготовить оцинковані профільні труби з оцинкованим зварним швом квадратного, прямокутного або круглого перерізу з товщиною стінок від 0,7 до 3,0 мм. Виготовлена ​​продукція буде порізана та упакована відповідно до замовлення на мірні частини довжиною до 8 м. Ми виробляємо продукцію найвищої якості. На всю продукцію оформляється сертифікат чи паспорт продукції.

  Типи труб які виробляє підприємство:

  Тип труби Розміри (мм)
  Труба прямоугольна 30х20; 40х20; 40х25; 50х25; 60х30; 60х40; 80х40; 80х60
  Труба квадратна 20х20; 25х25; 30х30; 40х40; 50х50; 60х60; 80х80
  Захисне антикорозійне покриття на профільованих оцинкованих трубах дозволяє використовувати їх на відкритому повітрі в умовах з агресивними атмосферним впливом.
  Міцність, легкість, доступна ціна та стійкість до атмосферних впливів дозволяють застосовувати профільні оцинковані труби в багатьох областях, таких як:
  • Легка та важка промисловість;
  • Автомобілебудування;
  • Виготовлення меблів;
  • Будівельні та оздоблювальні роботи
  • Опорні конструкції та будівельні риштування;
  • Рекламні конструкції (банери, стенди та інше);
  • Створення декору.
  Порівняно із звичайними трубами, труба оцинкована має значно більший термін експлуатації. Завдяки шару залізоцинкового сплаву на поверхні виріб захищений від корозії та має більший термін служби та експлуатації. На практиці труба профільна оцинкована служить понад 25 років, а не оцинкована прослужить лише 3-4 роки.
  При покупці сталевих профільних труб важливо звертати увагу на якість зварного шва, тому що від цього залежить навантаження, яке здатний витримати профіль, а також на наявність цинкового покриття зварного шва. Наше обладнання забезпечує електродугове напилення цинку на зовнішній стороні зварного шва. Це є гарантією довгострокової експлуатації виробів виробництва ВШШ ГРУП (VHH GROUP)
  При покупці сталевих профільних труб важливо звертати увагу на якість зварного шва, так як від цього
  безпосередньо залежить навантаження, яку здатний витримати профіль.

  Contact me
  sms
  phone
  viber
  Call Now ButtonСall us