Хвіртки для систем огорожіНаше підприємство виробляє хвіртки для систем огорожі. Матеріал виробів - профільна оцинкована труба власного виробництва.
Випускається дві серії хвірток. Серія Premium line з горизонтальним заповненням і Premium vertical з вертикальним заповненням. Заповнення виконується з високоякісної профільної оцинкованої труби перетином 80 * 20 * 1,1 мм. Стандартна ширина хвіртки 900 мм.
Готовий виріб забарвлюється порошковою фарбою в стандартні кольори по RAL або в колір за вибором замовника (покупця). За бажанням споживача хвіртка може бути укомплектована вологозахищеній електроклямкою, вертикальною ручкою (скоба) на всю висоту вироби, нестандартними замками, автоматикою відкриття / закриття. Гарантія на готові вироби 10 років на конструкцію і 5 років на лакофарбове покриття.
Передбачено випуск виробів різної висоти. Конкретну висоту кожної моделі можна подивитися в картках товару.
Наші хвіртки мають актуальний сучасний дизайн відповідний вишуканому смаку покупця і сучасним архітектурним рішенням. Хвіртки з горизонтальним заповненням виробники часто називають РАНЧО, стиль сучасний модерн, урбан або ЛОФТ.

ПОЗВОНИТЕ НАМ