Хвіртки для систем огорожі  На сайті неповна інформація про нашу продукцію.

  Пропонуємо зателефонувати за тел. номером
  +38 099 533 1232

  або заповнити форму (ім'я, телефон) та наші співробітники з Вами зв'яжуться у найкоротший час)
  Наше підприємство виробляє хвіртки для систем огорожі. Матеріал виробів - профільна оцинкована труба власного виробництва.
  Випускається дві серії хвірток. Серія Premium line з горизонтальним заповненням і Premium vertical з вертикальним заповненням. Заповнення виконується з високоякісної профільної оцинкованої труби перетином 80 * 20 * 1,1 мм. Стандартна ширина хвіртки 900 мм.
  Готовий виріб забарвлюється порошковою фарбою в стандартні кольори по RAL або в колір за вибором замовника (покупця). За бажанням споживача хвіртка може бути укомплектована вологозахищеній електроклямкою, вертикальною ручкою (скоба) на всю висоту вироби, нестандартними замками, автоматикою відкриття / закриття. Гарантія на готові вироби 10 років на конструкцію і 5 років на лакофарбове покриття.
  Передбачено випуск виробів різної висоти. Конкретну висоту кожної моделі можна подивитися в картках товару.
  Наші хвіртки мають актуальний сучасний дизайн відповідний вишуканому смаку покупця і сучасним архітектурним рішенням. Хвіртки з горизонтальним заповненням виробники часто називають РАНЧО, стиль сучасний модерн, урбан або ЛОФТ.
  Вибираючи хвіртки для систем огорожі, не варто особово задумуватися про їх ширину, так як стандартна ширина каліток становить 1,0 м. якщо ви не встановите калітку на вспомогальних воротах, через які ви іногда будете переносити садовий винахід та інші інструменти. Ми рекомендуємо зробити ворота трохи ширше 1,2 м від передньої частини забору. У цьому випадку вони стають незручними та непрактичними у повнедневному використанні. Якщо ви вибрали розпаковані ворота, то проблему нет і калітку можна встановити з будь-якої сторони.
  Якщо для каліток місця немає, то потрібно встановити калітку з несиметричними створками. У цьому випадку один із створок буде використовуватися як калітка. Нове значення створки збільшується і тоді во дворі потрібно більше місць. Вибираючи відкатні ворота, будьте готові до того, що калітка у воротіах може бути лише з однієї сторони. Тому там буде противіс і затворний підсилювач, тому калітку там поставити не можна.
  Хочете купити калитку для воріт та заборів, ви потрапили за адресою. Наші спеціалісти з задоволенням проконсультують вас за товаром і прорахують вартість. Консультанти за виробництвом відповідають на всі ваші питання.
  Придбати хвіртки для систем огорожі можна в точках продажів:
  м. Бориспіль, вул. Запорізька, 26, тел. (050) 446-56-33;

  Contact me
  sms
  phone
  viber
  Call Now ButtonСall us