Штрипс холоднокатаний  На сайті неповна інформація про нашу продукцію.

  Пропонуємо зателефонувати за тел. номером
  +38 099 533 1232

  або заповнити форму (ім'я, телефон) та наші співробітники з Вами зв'яжуться у найкоротший час)  Ми виробляємо штрипс холоднокатаний і відпалений штрипс в таких розмірах:
  Товщина - від 0,2 до 3,0
  Ширина до 400мм

  Виготовлення штрипса холоднокатаного


  Холоднокатаний штрипс, виготовлення якого відбувається з тонких смуг прокату яке поширюється неміряними рулонами. Перфоровані і декоративні вироби виготовляються завдяки штрипсу, а так само й інші різні види профілю. Штрипс холоднокатаний - смуга сталі, або сталева стрічка великої довжини, яка виробляється на верстатах спеціального призначення, шляхом холодного прокату. У процесі створення продукту, він змотується в рулони різної товщини. Даний вид штрипса використовують в різних галузях промисловості для виробництва:
  • Армуючого, гнутого будівельного профілю;
  • Різних труб, відводів повітря;
  • Водопроводів, систем відливів;
  • Стрічкою для упаковки:
  • Дріт для кабелю
  • Штампувальні вироби і деталі
  Також використовується як матеріал заготовки для електрозварювальних труб. Практично не замінимо в виготовленні арматури. Є одним з декоративних елементів інтер'єру.
  Технічні характеристики
  Штрипс металевий холоднокатаний має характеристику довжини і ширини в діапазоні від 0,5 до 4 мм (товщина), від 20 до 1500 мм (ширина), ці значення залежать від призначення матеріалу. Для виробництва профілю, труб, и так само інших виробів підвищеної міцності використовуються товсті листи сталі. Проволоки, заготовки маленьких виробів, кабелі виготовляють з тонких листів.
  Стрічка штрипс має такі властивості:
  Стійкість до впливу зовнішніх факторів, стійкість до хімічних впливів, добра переносимість перепадів температур, стійкість до корозії. Використання в поганих погодних умовах не приводить до втрати характеристик виробу. Виступаючи пакувальним матеріалом, штрипс холоднокатаний доводиться хорошим замінником інших основам. Він відмінно проводить захист упакованого виробу, не залишає пошкоджень, вм'ятин на ньому.
  У нас Ви зможете придбати й інші виготовлення зі сталі, наприклад труба профільна оцинкована 60х40

  Contact me
  sms
  phone
  viber
  Call Now ButtonСall us