Секції / прольоти огорожі  На сайті неповна інформація про нашу продукцію.

  Пропонуємо зателефонувати за тел. номером
  +38 099 533 1232

  або заповнити форму (ім'я, телефон) та наші співробітники з Вами зв'яжуться у найкоротший час)
  В даний час великою популярністю користуються паркани / огорожі з металу з горизонтальним розташуванням профілів. Іноді їх називають парканами в стилі РАНЧО, стиль сучасний модерн, урбан або ЛОФТ. Такі паркани / огорожі можуть бути виконані з різним рівнем закритості. Більш світлопрозорі конструкції з великим кроком профілів (ламелей) вигідно підкреслюють архітектурне рішення будинку і / або ландшафтного дизайну, забезпечує найкраще провітрювання дільниці (дуже важливий фактор для запобігання небажаного зростання моху і забезпечення нормального росту рослин). Паркани з меншим кроком ламелей забезпечують більшу приватність для внутрішньої території ділянки.
  Ми випускаємо три серії секцій паркану:
  - Серія Premium line з горизонтальним заповненням та обрамленням у вигляді рами, яка прийде додаткову міцність конструкції і цілісний вигляд]
  - Серія Premium vertical з вертикальним заповненням та обрамленням у вигляді рами, яка прийде додаткову міцність конструкції і цілісний вигляд
  - серія URBAN Line, полегшена конструкція з горизонтальним заповненням має найбільш лаконічний вигляд і металоємність
  Секції паркану виготовляються із високоякісної сталевої оцинкованої труби. Готові вироби фарбуються порошковою емаллю в стандартні кольори по RAL або в колір на вибір замовника (покупця). Кріплення секцій забезпечується використанням різьбових з'єднань без застосування зварювання на металеві або кам'яні стовпи.
  Часто секції паркану з горизонтальним заповненням виробники називають: РАНЧО, горизонтальними секціями, панельними парканами, огорожами з паркану, стиль сучасний Модерн, Урбан або ЛОФТ, модульні огорожі.
  Встановлення огорожі з секцій не займе для вас дуже багато часу і пройде з легкістю і без залучення фахівця з установки забору. Забір прослужить вам тривалий період завдяки використанню якісного матеріалу і зовнішньої обробки металу. Незалежно від того яку серію забору ви оберете «модерн», «урбан», «лофт» від вас порадує високою якістю, різним рівнем закритості, різної світловий пропускною спроможністю. У нас ви підберете саме той паркан, огорожу яке потрібно саме вам.
  Бажаєте купити паркани в стилі ранчо, ви звернулися за адресою. Наші фахівці з радістю проконсультують вас по продукту і підрахують вартість. Консультанти виробництва дадуть відповідь на всі ваші запитання.
  Придбати паркани / огорожі можна в точках продажів:
  м. Бориспіль, вул. Запорізька, 26, тел. (050) 446-56-33;

  Contact me
  sms
  phone
  viber
  Call Now ButtonСall us