Секції / прольоти огорожіВ даний час великою популярністю користуються паркани / огорожі з металу з горизонтальним розташуванням профілів. Іноді їх називають парканами в стилі РАНЧО, стиль сучасний модерн, урбан або ЛОФТ. Такі паркани можуть бути виконані з різним рівнем закритості. Більш світлопрозорі конструкції з великим кроком профілів (ламелей) вигідно підкреслюють архітектурне рішення будинку і / або ландшафтного дизайну, забезпечує найкраще провітрювання дільниці (дуже важливий фактор для запобігання небажаного зростання моху і забезпечення нормального росту рослин). Паркани з меншим кроком ламелей забезпечують більшу приватність для внутрішньої території ділянки.
Ми випускаємо три серії секцій паркану:
- Серія Premium line з горизонтальним заповненням та обрамленням у вигляді рами, яка прийде додаткову міцність конструкції і цілісний вигляд]
- Серія Premium vertical з вертикальним заповненням та обрамленням у вигляді рами, яка прийде додаткову міцність конструкції і цілісний вигляд
- серія URBAN Line, полегшена конструкція з горизонтальним заповненням має найбільш лаконічний вигляд і металоємність
Секції паркану виготовляються із високоякісної сталевої оцинкованої труби. Готові вироби фарбуються порошковою емаллю в стандартні кольори по RAL або в колір на вибір замовника (покупця). Кріплення секцій забезпечується використанням різьбових з'єднань без застосування зварювання на металеві або кам'яні стовпи.
Часто секції паркану з горизонтальним заповненням виробники називають: РАНЧО, горизонтальними секціями, панельними парканами, огорожами з паркану, стиль сучасний Модерн, Урбан або ЛОФТ, модульні огорожі.

ПОЗВОНИТЕ НАМ