Профіль для гіпсокартону


Компанія VHH має в своєму парку прокатні стани з виробництва профілю для гіпсокартону. Випускає гіпсокартонні профілі двох видів: CD і UD. Виробництво випускає товщиною від 0,3 мм до 0,6 мм. Довжина стандартно 3 і 4 метри. Довжину можна регулювати за бажанням замовника.
Довгий час основним матеріалом, застосовуваним для спорудження каркасів для гіпсокартону, і іншого листового матеріалу служили дерев'яні бруски. Однак використання дерева дуже непрактично, оскільки воно схильне до гниття від вологи і деформації з плином часу.
Зараз все частіше при зведенні конструкцій з гіпсокартону застосовуються спеціальні гіпсокартонні профілі. Вони виготовляються із сталевого штрипса і покриваються шаром цинку, який захищає їх від корозії. Профіль для гіпсокартону виготовлений з оцинкованої сталі набагато міцніше і надійніше дерев'яної конструкції, а також має меншу масу і його монтаж набагато легше.
Гіпсокартонні профілю мають два види: CD, UD, CW і UW. Найбільш використовуваними є саме пара CD / UD, тому виробництво оцинкованої сталі від VHH орієнтоване в основному на них.
  • Профіль типу CD використовується в якості несучого елемента при монтажі стін і стель. Він набагато ширше UD профілю і має додаткові ребра жорсткості, так як на нього приходиться основне навантаження. Типорозміри гіпсокартонного профілю - CD 60 і CD 47 - і їм відповідають габарити: 60 і 47 мм в ширину підстави відповідно, 27 мм по висоті стінок для обох типорозмірів і довжина від 3000 до 4000 мм.
  • UD профілі для гіпсокартону використовуються завжди в зв'язці з CD і є напрямними профілями. Мають меншу жорсткість і габарити, так як кріпляться не до несучих стін / перекриттях, а зазвичай «висять в повітрі», лише краями кріпляться до несучого профілю. Мають типорозміри UD 27 і UD 17, які застосовуються відповідно в парах з профілями CD 60 і CD 47, ширина підстави у них становить 27 або 17 мм, висота стінок для обох дорівнює 27 мм, а довжина також від 3000 до 4000 мм.

Товщина стінок у гіпсокартонних профілів особливо типу однакова і дорівнює 0,5 - 0,6 мм, що при наявності грамотно спроектованих ребер жорсткості не дозволяє профілем гнутися при навантаженні.

Call Now ButtonСall us 
Contact me
sms
phone
viber